Największe przeboje – humor i szalona zabawa czyli brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka - już 8 lutego 2024 r. w Sali Bankietowej Szybu Maciej w Zabrzu!

szybmaciej adamsnopek plakat A1 2

Największe przeboje – humor i szalona zabawa czyli brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki “Pieski Małe Dwa”! Muzyczne quizy, ciekawostki z życia największych artystów i niezliczona liczba zwrotów akcji – będziemy śpiewać, śmiać się, wzruszać i chwytać za głowę – jedno jest pewne nie przejdą Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

ADAM SNOPEK – niezwykle charyzmatyczny pianista i showman, uczestnik największych festiwali kabaretowych w Polsce. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny.

Koncert Adam Snopek Show odbywa się 8 lutego 2024 roku o godz. 19:00 w Sali Bankietowej (poziom 9,60) Szybu Maciej w Zabrzu przy ul. Srebrnej 6. Koncert odbywa się w układzie teatralnym bez numerowanych miejsc. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 60zł/os., w dniu wydarzenia w cenie 70zł/os. – ograniczona liczba miejsc!

 

ZAKUP BILETÓW ON-LINE

https://nawynos.szybmaciej.pl/sklep/wydarzenia/bilet-wstepu-koncert-adam-snopek-show-08-02-2024-r-godz-1900/

Mając na uwadze ochronę Państwa danych osobowych i dbając o Państwa prywatność, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności przetwarzania danych osobowych.